Jeremias

Jeremias

Společnosti ze skupiny Jeremias patří mezi přední evropské výrobce komínů a komínových systémů z nerezové oceli, oceli, plastů a keramiky. Vyvíjí a vyrábí komínové řešení pro průmyslové aplikace a individuální bytovou výstavbu.

Nerezový komín, komínové systémy, ocelový komín, spalinovodné systémy, kamnové roury, komín to vše je synonymum pro Jeremias GmbH a Engelhardt GmbH (SES)

Výrobky

Už od roku 1970 prauje Jeremias v oblasti spalinovodných systému. Jejich komíny, nerezové spalinovody, nerezové komíny, komínové systémy a kamnové roury nacházejí uplatnení prevážne v prumyslu, v prumyslovém zarízení, ale také i v bytové výstavbe. Sanace komínu je velkou soucástí našich servisních cinností. Nerezovým komínem, komínem, komínovou rourou, ocelovým komínem nebo pruchodem stenou splnujeme vysoké nároky našich zákazníku na stavbu komína.

Servis

Spojují servis, inovativní myšlení a kompetenci; Jeremias komíny (nerezový komín, ocelový komín) a spalinovodné systémy (prumyslový spalinovod, nerezový komín, komínová roura, komín, pruchod stenou) se dají kombinovat k nejvýše možnému zákaznickému užití a bezproblémove začlenit do každého domova. Profitujte z dlouholeté zkušenosti s nerezovými spalinovody. Nabízejí nerezové komíny, komínové systémy, kamnové roury a komíny. Díky našim spokojeným zákazníkum se už spolecnost Jeremias GmbH a Engelhardt GmbH (SES) úspešne etablovala na trhu staveb komínu, staveb prumyslových komínu, jakož i sanace komínu.

Nároky

Všechny komínové roury, spalinovodné systémy, nerezové spalinovody, nerezové komíny, komíny, komínové systémy, komíny a prumyslové spalinovody splnují bez výjimky potrebné kvalitatitvní nároky – nejen proto, že zákazníci to očekávají. Výhradně kvalitativně odzkoušený komín (napr. nerezový komín nebo ocelový komín), průchod stěnou, bezproblémová komínová roura resp. perfektní komín jsou používány pri stavbe komína, resp. sanaci komína.

Využijte státních dotací na pořízení


Nová zelená úsporám

Dotace Státního fondu životního prostředí

V rámci programu Nová zelená úsporám nabízíme instalaci:

 • Solárních systémů
 • Krbových kamen na biomasu s teplovodním výměníkem s ruční dodávkou paliv
 • Uzavřených krbových vložek s teplovodním výměníkem
 • Krbových kamen nebo vložek na biomasu s teplovodním výměníkem se samočinnou dodávkou paliva
 • Kotlů na biomasu s ruční dodávkou paliva
 • Kotlů na biomasu se samočinnou dodávkou paliva
Nová zelená úsporám

Kotlíková dotace


Dotace Evropské unie, Ministerstva životního prostředí a Pardubického kraje
Kotlíková dotace Ministerstvo životního prostředí a Evropská unie
Pardubický kraj předpokládá vyhlášení 4. výzvy pro získání Kotlíkové dotace již v září 2018. My splňujeme všechny podmínky pro získání Kotlíkové dotace.
Chcete spolupracovat s námi?
 • FAQ
 • +420 725 881 098
  +420 777 235 662
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright © 2019 Krby kamna Kalous. Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.