Nordica

Nordica

 Nordica, to je život věnovaný topení.  Nordica  - Extraflame je skupina hnaná typickým heslem severovýchodni Itálie - "Vášeň a tvrdá práce". Dokonce i na poli "tradičního" vytápění je inovace hlavním rysem produktů Nordica  - Extraflame. Díky tomu získala společnost  Nordica - Extraflame v posledních 20 letech významný podíl na trhu a nyní prodává své výrobky ve 20 zemích po celém světě.

Společnost  Nordica - Extraflame vznikla v roce 1967. Od té doby pilně pracovala na expanzi a zdokonalování svých produktů a opustila jednoduché staré kamna ve prospěch nových, inovativních a pokročilých krbových kamen, které mohou uspokojit všechny potřeby a preference dnešního trhu. Skupina  Nordica - Extraflame produkuje ultra moderní, klasické, rustikální krbová kamna i kamna na pelety a sporáky na dřevo, krbové vložky a kotle.

Všechny produkty jsou vyráběny s možností napojení na domácí topný systém, aby mohly vytápět topná tělesa a radiátory. U všech výrobků se dodržují emisní normy, jsou certifikované CE, s dodatkem mezinárodní certifikacie, která je ješte přísnější než norma italská.

 NORDICA S.p.A . Nordica je lídr v topných zařízeních na dřevo, a honosí se vynikající reputací za vyvoj nových řešení.  Nordica má obrovský rozsah zahrnující klasické, rustikální a moderní skupiny produktů. Pozornost detailu a konzistentně vynikající kvalitě prokazuje platnost této reputace.  Nordica přináší špičkové kvalitní materiály, precizní provedení a pozornost detailu – zkrátka nejlepší aspekty italského designu – k zákazníkům po celém světě.

Ustavičný a všestranný výcvik a profesionální rozvoj v posledních technologiích a systémech zajistí, že náš  obsluhující personál, instalující a prodejní personál vždy má správnou odpověď na Vaše otázky a požadavky.

Všechny výrobky Nordica

Využijte státních dotací na pořízení


Nová zelená úsporám

Dotace Státního fondu životního prostředí

V rámci programu Nová zelená úsporám nabízíme instalaci:

 • Solárních systémů
 • Krbových kamen na biomasu s teplovodním výměníkem s ruční dodávkou paliv
 • Uzavřených krbových vložek s teplovodním výměníkem
 • Krbových kamen nebo vložek na biomasu s teplovodním výměníkem se samočinnou dodávkou paliva
 • Kotlů na biomasu s ruční dodávkou paliva
 • Kotlů na biomasu se samočinnou dodávkou paliva
Nová zelená úsporám

Kotlíková dotace


Dotace Evropské unie, Ministerstva životního prostředí a Pardubického kraje
Kotlíková dotace Ministerstvo životního prostředí a Evropská unie
Pardubický kraj předpokládá vyhlášení 4. výzvy pro získání Kotlíkové dotace již v září 2018. My splňujeme všechny podmínky pro získání Kotlíkové dotace.
Chcete spolupracovat s námi?
 • FAQ
 • +420 725 881 098
  +420 777 235 662
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright © 2019 Krby kamna Kalous. Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.