Brunner

Brunner

Brunner o sobě

...jsme starousedlíci z rodinné firmy s bohatou tradicí nacházející se v Dolním Bavorsku na bavorsko-rakouském pomezí. Jsme většinou veselí a přátelští a jedno víme jistě: jsme čestní a hrdí na svou firmu. Tradiční hodnoty a moderní věda si u nás podávají ruce. Tato pracovní atmosféra nám umožňuje vyrábět výrobky, na které jsou kladeny ty nejvyšší technické a kvalitativní nároky.

Všechno děláme sami

Zní to sice trochu staromódně, ale osvědčilo se to. Duše a hrdost zaměstnanců se spojí s výrobkem pouze za předpokladu, že mají znalost o celém výrobku, a to je pak na něm znát.
Začíná to konstruováním výrobku našimi inženýry a techniky, pokračuje stavbou prototypu, testováním v laboratoři až po sériovou výrobou ve vlastní slévárně. Montáž a kontrola jsou posledními manuálními úkony předtím, než hotové výrobky opustí naše dílny.

A pokud je třeba někdy něco vylepšit, uděláme to ihned a rádi. Konečně je to přeci náš produkt.
Výroba a montáž probíhá v naší tradiční slévárně, mezinárodním slévárenském centru v Ortrand (jižní Braniborsko). Jedná se o jednu z nejmodernějších sléváren v Evropě, která si již před mnoha lety dala za cíl dosahování nejvyšší kvality a využívání inovativní techniky. Ve slévárně s 220 zaměstnanci se vyrábějí litinové díly pro automobilový a kamnářský průmysl.

Litina - na tom byste měli trvat

Již od pradávna je litina nejosvědčenější materiál v kamnářství. Neboť tento hodnotný materiál nabízí celou řadu výhod: Litina je stabilnější a roztahuje se méně než ocelový plech. Navíc litina vykazuje nižší tvorbu okují, napasované spoje jsou přesnější, zkroucení a pnutí je nižší.
BRUNNER proto při výrobě kamnových vložek sází výhradně na litinu. Kamna jsou šroubovaná a nikoliv svařovaná, což snižuje pnutí a usnadňuje výměnu jednotlivých dílů, pokud by to snad někdy bylo nutné.

"Všichni" jsou levnější než BRUNNER! A na to jsme pyšní!

Protože: u investic do kachlových kamen se levné řešení nikdy nevyplatilo...

Skutečně jsou všechny "srovnatelné výrobky" našich konkurentů podstatně levnější - a je to tak i správné. Topeniště od firmy BRUNNER jsou za to nejúspěšnější a v posledních letech nejčastěji montované vložky do všech řemeslně stavěných kachlových kamen.
To má samozřejmě svůj důvod: Možná je to tím, že už samotné povědomí o váze a konstrukci výrobků BRUNNER zákazníky přesvědčí. Nebo je to celou řadou vypilovaných funkčních a kvalitních detailů, na kterých každodenně pracují naši zkušení zaměstnanci. Ale pravděpodobně to bude i poskytovaným servisem a přátelskou firemní filosofií, kterou se snažíme předávat dál.
BRUNNER prostě za tu cenu stojí.

Kvalita, která sedí!

Kvalita kamen od firmy BRUNNER je určována celou řadou faktorů. Na jedné straně to je vlastní tradice řemeslného umu a na straně druhé ochota stále zkoušet nové věci a pracovat na dalším vývoji. Ale při veškerém nadšení pro technické novinky stále platí osvědčená zásada, že čím jednodušší, tím lepší.
Technicky proveditelné a moderní se tímto způsobem elegantně spojuje s tradičním a osvědčeným.

BRUNNER- made in Germany

Tradice a řemeslo mají také co do činění s vlastí. Proto BRUNNER nevyrábí levně ve východní Evropě nebo Asii. Kamna BRUNNER vyrábějí v Německu dobře vyškolení a zkušení odborníci.
To samé platí i pro výběr materiálu. Osvědčená dlouhá životnost a spolehlivost našich topných vložek BRUNNER je podstatným způsobem ovlivněna vysokou kvalitou použitých materiálů.

Využijte státních dotací na pořízení


Nová zelená úsporám

Dotace Státního fondu životního prostředí

V rámci programu Nová zelená úsporám nabízíme instalaci:

 • Solárních systémů
 • Krbových kamen na biomasu s teplovodním výměníkem s ruční dodávkou paliv
 • Uzavřených krbových vložek s teplovodním výměníkem
 • Krbových kamen nebo vložek na biomasu s teplovodním výměníkem se samočinnou dodávkou paliva
 • Kotlů na biomasu s ruční dodávkou paliva
 • Kotlů na biomasu se samočinnou dodávkou paliva
Nová zelená úsporám

Kotlíková dotace


Dotace Evropské unie, Ministerstva životního prostředí a Pardubického kraje
Kotlíková dotace Ministerstvo životního prostředí a Evropská unie
Pardubický kraj předpokládá vyhlášení 4. výzvy pro získání Kotlíkové dotace již v září 2018. My splňujeme všechny podmínky pro získání Kotlíkové dotace.
Chcete spolupracovat s námi?
 • FAQ
 • +420 725 881 098
  +420 777 235 662
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright © 2019 Krby kamna Kalous. Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.