Hoxter

Hoxter a.s.

Hoxter a.s.

Specialista na teplo

Hoxter je stejně jako lední medvěd je opravdovým specialistou na hospodaření s teplem. Lední medvěd ukládá energii z přijaté potravy, aby jí mohl později efektivně využívat. Je fyzicky dostatečně vybaven na to, aby pohodlně odolával nepříznivým podmínkám.

Nositel hodnot Hoxter

Lední medvěd je symbolem a nositelem hodnot společnosti Hoxter. S obrovskou vytrvalostí dosahuje svých cílů, efektivně se přizpůsobuje aktuálním podmínkám a dokáže dokonale pracovat s tepelnou energií.

Tomu co děláme, rozumíme

Mnoholeté zkušenosti ve vývoji, konstrukci a výrobě dělají z lidí firmy Hoxter skutečné odborníky. Hodnoty, které doposud vytvořili, je motivuji při dalších návrzích a stále posouvají jejich produkty mezi ty nejlepší. Mohou být hrdí na to, že jejich inovativní řešení rovněž přispívají k vývoji celého oboru krbů a kamen.

Kvalita práce je stejně důležitá jako kvalita použitých materiálů

Společnost Hoxter přebírá odpovědnost za jejich produkty. Z tohoto důvodu také vyhledávají stejně odpovědné dodavatele i spolupracovníky. Zaměřují se na výsledek práce a úspěšně plní své předem plánované cíle. Pravě proto dnes splňuji produkty Hoxter nejvyšší kvalitativní požadavky a nabízejí maximální komfort v jejich obsluze.

Nejlepším konstruktérem je samotná praxe

Nápad vytvořit kvalitní a funkční topeniště za ceny, které budou dostupné široké veřejnosti, se zrodil před několika lety. Za tuto dobu pečlivě naslouchali zákazníkům a produkty tak prošly mnoha změnami a chytrými inovacemi.

Využijte státních dotací na pořízení


Nová zelená úsporám

Dotace Státního fondu životního prostředí

V rámci programu Nová zelená úsporám nabízíme instalaci:

 • Solárních systémů
 • Krbových kamen na biomasu s teplovodním výměníkem s ruční dodávkou paliv
 • Uzavřených krbových vložek s teplovodním výměníkem
 • Krbových kamen nebo vložek na biomasu s teplovodním výměníkem se samočinnou dodávkou paliva
 • Kotlů na biomasu s ruční dodávkou paliva
 • Kotlů na biomasu se samočinnou dodávkou paliva
Nová zelená úsporám

Kotlíková dotace


Dotace Evropské unie, Ministerstva životního prostředí a Pardubického kraje
Kotlíková dotace Ministerstvo životního prostředí a Evropská unie
Pardubický kraj předpokládá vyhlášení 4. výzvy pro získání Kotlíkové dotace již v září 2018. My splňujeme všechny podmínky pro získání Kotlíkové dotace.
Chcete spolupracovat s námi?
 • FAQ
 • +420 725 881 098
  +420 777 235 662
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright © 2019 Krby kamna Kalous. Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.