Menu
Cart

Hoxter

Hoxter

Hoxter a.s.

Krbová kamna a krbové vložky Hoxter to jsou mnoholeté zkušenosti ve vývoji a konstrukci. Akumulační a teplovzdušné krby jsou dnes nejžádanějším způsobem vytápění. Krbové vložky Hoxter si rozumějí s oběma těmito technologiemi.
Teplovodní krbové vložky Hoxter jsou vhodné pro zabudování do krbů či kamen s výkonem od 4 do 27 kW. Watertech systém zabezpečuje efektivní převod energie z ohně krbu do topného média. Takto ohřátá voda může být využita pro vytápění celého domu prostřednictvím radiátorů nebo podlahového vytápění, ohřev užitkové vody nebo akumulaci tepelné energie. Teplovodní krby mohou být využity v kombinaci se solárními panely nebo kotlem na jiný druh paliva.

Specialista na teplo

Hoxter je stejně jako lední medvěd je opravdovým specialistou na hospodaření s teplem. Lední medvěd ukládá energii z přijaté potravy, aby jí mohl později efektivně využívat. Je fyzicky dostatečně vybaven na to, aby pohodlně odolával nepříznivým podmínkám.

Nositel hodnot Hoxter

Lední medvěd je symbolem a nositelem hodnot společnosti Hoxter. S obrovskou vytrvalostí dosahuje svých cílů, efektivně se přizpůsobuje aktuálním podmínkám a dokáže dokonale pracovat s tepelnou energií.

Tomu co děláme, rozumíme

Mnoholeté zkušenosti ve vývoji, konstrukci a výrobě dělají z lidí firmy Hoxter skutečné odborníky. Hodnoty, které doposud vytvořili, je motivuji při dalších návrzích a stále posouvají jejich produkty mezi ty nejlepší. Mohou být hrdí na to, že jejich inovativní řešení rovněž přispívají k vývoji celého oboru krbů a kamen.

Kvalita práce je stejně důležitá jako kvalita použitých materiálů

Společnost Hoxter přebírá odpovědnost za jejich produkty. Z tohoto důvodu také vyhledávají stejně odpovědné dodavatele i spolupracovníky. Zaměřují se na výsledek práce a úspěšně plní své předem plánované cíle. Pravě proto dnes splňuji krbová kamna a vložky Hoxter nejvyšší kvalitativní požadavky a nabízejí maximální komfort v jejich obsluze.

Nejlepším konstruktérem je samotná praxe

Nápad vytvořit kvalitní a funkční topeniště za ceny, které budou dostupné široké veřejnosti, se zrodil před několika lety. Za tuto dobu pečlivě naslouchali zákazníkům a produkty tak prošly mnoha změnami a chytrými inovacemi.

krby & kamna Kalous

Kontaktní informace

Adresa:

V Tejnecku 175
Chrudim, 537 01
Česká republika

mobil:+420 777 235 662
mobil:+420 739 203 151
e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pracovní doba Chrudim:

pondělí až pátek 9 - 12 13 - 17

Pracovní doba Havlíčkův Brod:

Pondělí 9-12 12.30 - 16
Úterý 9 - 12 13 - 17
Středa 9 - 12 12.30 16
Čtvrtek 9 - 12 13 -17
Pátek 9 - 12 13.30 - 16

Pracovní doba Hradec Králové :

pondělí až pátek 9 - 12 13-17

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook