Menu
Cart

Jeremias

Jeremias

Společnosti ze skupiny Jeremias patří mezi přední evropské výrobce komínů a komínových systémů z nerezové oceli, oceli, plastů a keramiky. Vyvíjí a vyrábí komínové řešení pro průmyslové aplikace a individuální bytovou výstavbu.

Nerezový komín, komínové systémy, ocelový komín, spalinovodné systémy, kamnové roury, komín to vše je synonymum pro Jeremias GmbH a Engelhardt GmbH (SES)

Výrobky

Už od roku 1970 prauje Jeremias v oblasti spalinovodných systému. Jejich komíny, nerezové spalinovody, nerezové komíny, komínové systémy a kamnové roury nacházejí uplatnení prevážne v prumyslu, v prumyslovém zarízení, ale také i v bytové výstavbe. Sanace komínu je velkou soucástí našich servisních cinností. Nerezovým komínem, komínem, komínovou rourou, ocelovým komínem nebo pruchodem stenou splnujeme vysoké nároky našich zákazníku na stavbu komína.

Servis

Spojují servis, inovativní myšlení a kompetenci; Jeremias komíny (nerezový komín, ocelový komín) a spalinovodné systémy (prumyslový spalinovod, nerezový komín, komínová roura, komín, pruchod stenou) se dají kombinovat k nejvýše možnému zákaznickému užití a bezproblémove začlenit do každého domova. Profitujte z dlouholeté zkušenosti s nerezovými spalinovody. Nabízejí nerezové komíny, komínové systémy, kamnové roury a komíny. Díky našim spokojeným zákazníkum se už spolecnost Jeremias GmbH a Engelhardt GmbH (SES) úspešne etablovala na trhu staveb komínu, staveb prumyslových komínu, jakož i sanace komínu.

Nároky

Všechny komínové roury, spalinovodné systémy, nerezové spalinovody, nerezové komíny, komíny, komínové systémy, komíny a prumyslové spalinovody splnují bez výjimky potrebné kvalitatitvní nároky – nejen proto, že zákazníci to očekávají. Výhradně kvalitativně odzkoušený komín (napr. nerezový komín nebo ocelový komín), průchod stěnou, bezproblémová komínová roura resp. perfektní komín jsou používány pri stavbe komína, resp. sanaci komína.

krby & kamna Kalous

Kontaktní informace

Adresa:

V Tejnecku 175
Chrudim, 537 01
Česká republika

mobil:+420 777 235 662
mobil:+420 739 203 151
e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pracovní doba Chrudim:

pondělí až pátek 9 - 12 13 - 17

Pracovní doba Havlíčkův Brod:

Pondělí 9-12 12.30 - 16
Úterý 9 - 12 13 - 17
Středa 9 - 12 12.30 16
Čtvrtek 9 - 12 13 -17
Pátek 9 - 12 13.30 - 16

Pracovní doba Hradec Králové :

pondělí až pátek 9 - 12 13-17

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook