Hoxter

Hoxter

Hoxter a.s.

Krbová kamna a krbové vložky Hoxter to jsou mnoholeté zkušenosti ve vývoji a konstrukci. Akumulační a teplovzdušné krby jsou dnes nejžádanějším způsobem vytápění. Krbové vložky Hoxter si rozumějí s oběma těmito technologiemi.
Teplovodní krbové vložky Hoxter jsou vhodné pro zabudování do krbů či kamen s výkonem od 4 do 27 kW. Watertech systém zabezpečuje efektivní převod energie z ohně krbu do topného média. Takto ohřátá voda může být využita pro vytápění celého domu prostřednictvím radiátorů nebo podlahového vytápění, ohřev užitkové vody nebo akumulaci tepelné energie. Teplovodní krby mohou být využity v kombinaci se solárními panely nebo kotlem na jiný druh paliva.

Specialista na teplo

Hoxter je stejně jako lední medvěd je opravdovým specialistou na hospodaření s teplem. Lední medvěd ukládá energii z přijaté potravy, aby jí mohl později efektivně využívat. Je fyzicky dostatečně vybaven na to, aby pohodlně odolával nepříznivým podmínkám.

Nositel hodnot Hoxter

Lední medvěd je symbolem a nositelem hodnot společnosti Hoxter. S obrovskou vytrvalostí dosahuje svých cílů, efektivně se přizpůsobuje aktuálním podmínkám a dokáže dokonale pracovat s tepelnou energií.

Tomu co děláme, rozumíme

Mnoholeté zkušenosti ve vývoji, konstrukci a výrobě dělají z lidí firmy Hoxter skutečné odborníky. Hodnoty, které doposud vytvořili, je motivuji při dalších návrzích a stále posouvají jejich produkty mezi ty nejlepší. Mohou být hrdí na to, že jejich inovativní řešení rovněž přispívají k vývoji celého oboru krbů a kamen.

Kvalita práce je stejně důležitá jako kvalita použitých materiálů

Společnost Hoxter přebírá odpovědnost za jejich produkty. Z tohoto důvodu také vyhledávají stejně odpovědné dodavatele i spolupracovníky. Zaměřují se na výsledek práce a úspěšně plní své předem plánované cíle. Pravě proto dnes splňuji krbová kamna a vložky Hoxter nejvyšší kvalitativní požadavky a nabízejí maximální komfort v jejich obsluze.

Nejlepším konstruktérem je samotná praxe

Nápad vytvořit kvalitní a funkční topeniště za ceny, které budou dostupné široké veřejnosti, se zrodil před několika lety. Za tuto dobu pečlivě naslouchali zákazníkům a produkty tak prošly mnoha změnami a chytrými inovacemi.

Využijte státních dotací na pořízení


Nová zelená úsporám

Dotace Státního fondu životního prostředí

V rámci programu Nová zelená úsporám nabízíme instalaci:

 • Solárních systémů
 • Krbových kamen na biomasu s teplovodním výměníkem s ruční dodávkou paliv
 • Uzavřených krbových vložek s teplovodním výměníkem
 • Krbových kamen nebo vložek na biomasu s teplovodním výměníkem se samočinnou dodávkou paliva
 • Kotlů na biomasu s ruční dodávkou paliva
 • Kotlů na biomasu se samočinnou dodávkou paliva
Nová zelená úsporám

Kotlíková dotace


Dotace Evropské unie, Ministerstva životního prostředí a Pardubického kraje
Kotlíková dotace Ministerstvo životního prostředí a Evropská unie
Pardubický kraj předpokládá vyhlášení 4. výzvy pro získání Kotlíkové dotace již v září 2018. My splňujeme všechny podmínky pro získání Kotlíkové dotace.
Chcete spolupracovat s námi?
 • FAQ
 • +420 725 881 098
  +420 777 235 662
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright © 2019 Krby kamna Kalous. Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.